1% podatku

Twój 1 % dla Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu
wspierającego Hospicjum PaliumTwój 1% to dla nas bardzo dużo!

Planujemy utworzenie nowego 23-łóżkowego oddziału medycyny paliatywnej z laboratoriami i stworzenie oddziału geriatrycznego. W ponad półmilionowym Poznaniu, jesteśmy jedynym oddziałem opieki paliatywnej z 37 łóżkami dla ciężko chorych i umierających pacjentów. Codziennie odbieramy po kilkanaście telefonów o potrzebie umieszczenia chorego na oddziale, a nie mamy dla niego łóżka.

Dla pana prof. Jacka Łuczaka – lekarza i twórcy opieki paliatywnej w Poznaniu – jest to autentyczny ból. Czas umierania jest częścią życia i wymaga pełnego miłości pochylenia się nad człowiekiem, jest momentem wielkiej odpowiedzialności w opiece i leczeniu ciężko chorego pacjenta oraz wspieraniu osób bliskich.
Twórzmy razem miejsce, które będzie śladem naszego Miłosierdzia.

Wesprzyj i Ty Hospicjum Palium:Gorąco zachęcam Państwa do wspierania Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu poprzez wpłacanie 1% podatku w rocznym rozliczeniu podając w dokumencie:

 • Pełną nazwę organizacji:

  Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu


 • Numer KRS:

  00000 31654


 • OPP
  PTOP Oddział w Poznaniu jest Organizacją Pożytku Publicznego wpisaną do Krajowego
  Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 0000031654

  REGON 631038238
  NIP 778-13-50-772
  Os. Rusa 55
  61-245 Poznań

  Wpłaty na konto:
  PKO BP S.A. I Oddział w Poznaniu
  nr konta: 79 1020 4027 0000 1702 0031 0326

  Głównym celem Towarzystwa jest pozyskiwanie środków w celu wspierania różnych form Opieki Paliatywnej nad cierpiącymi, ciężko chorymi pacjentami oraz ich bliskimi.
  1% przekazanego przez darczyńców podatku od dochodów osobistych stanowi ważną pomoc finansową. Wszystkim Państwu dziękuję za hojność.  Prezes PTOP
  Prof. dr hab. Jacek Łuczak

  PROGRAM PITKLIKNIJ
  Darmowy Program PIT

  1% zbieramy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki

  O nas

  Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu jest organizacją posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Od momentu powstania jego celem było promowanie filozofii opieki paliatywnej oraz dążenie do rozwijania różnych, wielodyscyplinarnych form udzielania pomocy chorym, zmagającym się z postępującymi chorobami ze złym rokowaniem, głównie z chorobami nowotworowymi.
  więcej...

  Archiwa strony


  Gorąco polecamy: