Dla Hospicjum Palium – z miłością, na słodko

Kampania Piwowarska oraz NIVEA Polska / Beiersdorf Manufacturing Poznań zaproponowali swoim pracownikom „słodką” formę włączenia się do pomocy na rzecz naszego Hospicjum Palium.

Zaprzyjaźniona piekarnia upiekła piękne ciasteczka w kształcie motyli. Wspierająca nas firma marketingowa zaprojektowała plakaty informacyjne, które przesłano pracownikom z wyjaśnieniem zasad i celu organizowanej akcji.

Pracownicy obu firm podczas porannej kawy mieli okazję poczęstować się ciasteczkiem i wrzucić do puszki pomocną złotówkę.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia!

Dziękujemy wszystkim Pracownikom Kampanii Piwowarskiej oraz Nivea Polska/ Beiersdorf Manufacturing Poznań za okazane serce.

DSC_3518

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspólnymi siłami, nawet przy kawie i ciastku można pięknie pomagać. W ten sposób okazujemy miłość tym, którzy wyjątkowo tego potrzebują – Pacjentom Hospicjum Palium.


Orange Day

Co roku pracownicy GlaxoSmithKline przeznaczają jeden dzień na prace wolontariackie na rzecz lokalnej społeczności. Bardzo aktywnie bierze w nich udział zespół GSK w Poznaniu, czyli pracownicy fabryki i centrów serwisowych. Tym razem pracownicy wspomogli nasze Hospicjum Palium.

Pięknie wymalowane wnętrza, kolorowe motyle, radość i entuzjazm pozostaną po tej wizycie u Hospicjum na długo.

Dziękujemy!


Mars

Wolontariat pracowniczy z firmy Mars zadbał o nasze hospicyjne okna. Dziękujemy za wszelkie prace porządkowe oraz troskę o Hospicjum Palium.

Dziękujemy!


Kompania Piwowarska

Pracownicy z Kompanii Piwowarskiej w październiku bardzo mocno zaangażowali się w prace porządkowe na ogrodzie, okalającym Hospicjum Palium oraz czyszczenie okien „wysokich” we współpracy z firmą KOGA.

Dzięki tym wszystkim pracom nasi Pacjenci mają więcej słońca i światła w budynku.

Prace wolontariuszy pracowników są obserwowane z dużym zainteresowaniem przez naszych Pacjentów, którzy poprzez ten widoczny gest świata zewnętrznego mogą poczuć, że są dla nas bardzo ważni.

k