Betlejem Poznańskie

13 grudnia w trakcie Betlejem Poznańskiego odbył się Dzień dla Hospicjum Palium. W trakcie tego wydarzenia nagłaśnialiśmy ideę opieki paliatywnej, radości z pomagania. Zbieraliśmy również fundusze na remont łazienek w brakującej części Hospicjum. Pragniemy, aby były one odpowiednio przystosowane dla potrzeb naszych Pacjentów.

W trakcie tego dnia odbyły się przepiękne koncerty kolędowa oraz występy taneczne zaprzyjaźnionych z Hospicjum Palium Artystów. Zorganizowaliśmy również kiermasz świątecznych upominków stworzonych przez naszych Pacjentów i Wolontariuszy.

Motyli Wolontariat przez cały dzień kwestował, rozdając własnoręcznie wypieczone pierniki! Cieszymy się, że jest nas z roku na rok coraz więcej. W tym roku było nas ponad 500! Wsparcie Motylego Wolontariatu dla Hospicjum Palium jest nieocenione, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również naszym Przyjaciółkom z Lions Club New Design, które jak co roku, wspierają nas tego dnia na kiermaszu!

Cieszymy się, że wokół nas jest tylko dobrych i wspaniałych ludzi, którym opieka paliatywna i nasze Hospicjum Palium nie są obojętne. Dziękujemy za każde wasze wsparcie!