Komputery dla Dzieci

Nasze Stowarzyszenie otacza opieką Dzieci, które straciły bliskie im osoby. Nie chcemy, aby smutek i żal, przysłonił im możliwości, które mają. Pragniemy, aby zachowały w sobie nadzieję i wiarę w przyszłość.

Nie bylibyśmy w stanie tego zadania sami realizować. Dlatego cieszymy się, że takie firmy jak DIRECT IT, włączają się do pomocy naszym Dzieciom. Przecież pomaganie dodaje skrzydeł!

Firma w ostatnim tygodniu przekazała czterem naszym podopiecznym komputery! Jest to sprzęt, który trafił do serwisu, został naprawiony i odpowiednio przygotowany do dalszego użytkowania! Dzięki temu, Rodziny będą odpowiednio przygotowane do nowego roku szkolnego oraz nauki zdalnej. To ogromne wsparcie!

Dziękujemy za ten gest, który dał dużo radości i wywołał szeroki uśmiech na twarzach. Dziękujemy, że wspieracie nasze działania. Dziękujemy, że swoimi czynami udowadniacie, że jest wiele osób, którym na Dzieciach Osieroconych zależy.
Dziękujemy, że dodajecie Im skrzydeł.

A to nie koniec! Po cichu możemy zdradzić, że DIRECT IT szykuje kolejne, wspaniałe przedsięwzięcie! Szczegóły już wkrótce!