Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców

Już dzisiaj pragniemy serdecznie zaprosić na Koncert dla Przyjaciół i Darczyńców Hospicjum Palium, który odbędzie się 30 stycznia 2021 roku o godz.18:00. Film zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej oraz Facebooku

Sytuacja epidemiologiczna w tym roku nie pozwala nam spotkać się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jednak nie chcemy rezygnować całkowicie z tego wydarzenia. Postanowiliśmy przenieść je do świata online.

W ten sposób pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i podziękować za okazaną życzliwość oraz udzieloną pomoc. W tym trudnym czasie pandemii, wspólne pokonywanie kolejnych wyzwań oraz świadomość, że mamy tak wspaniałych Przyjaciół, dodawały nam sił do codziennej walki z koronawirusem o bezpieczeństwo i jakość życia Pacjentów Hospicjum Palium.

Serdecznie zapraszamy!