Motyle w Parku Wilsona

Kolejny raz Hospicjum Palium zostało zaproszone do wzięcia udziału w inauguracji programu ZIELONY POZNAŃ, która odbyła się w sobotę 11 maja. Tego dnia w Parku Wilsona można było zaopatrzyć się w piękne rośliny, które ozdobią poznańskie ogrody i balkony. Na kiermaszu swoje stoisko miało również nasze Hospicjum Palium, a na nim przepiękne dzieła naszych wolontariuszy. Zorganizowaliśmy również kwestę oraz warsztaty malowania motyli, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem!

Dziękujemy Motylim Wolontariuszom, którzy pomogli nam w organizacji i zbieraniu funduszy na rzecz Hospicjum. Podczas tego wydarzenia zebraliśmy 1800 złotych, które zostaną przeznaczone na remont łazienek w starej części Hospicjum Palium. Pragniemy, aby nasi pacjenci mieli jak najlepsze warunki. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam w realizacji tego celu.

Dziękujemy również Organizatorom za zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu. To dla nas bardzo ważne, że podczas takich dni, możemy mówić o idei opieki paliatywnej i o naszym Hospicjum Palium.