Wielka licytacja!

Dzisiaj ruszyły dwie aukcje na platformie Allegro Charytatywni, z których dochód będzie przeznaczony na dalszą rozbudowę Hospicjum Palium. W ponad półmilionowym Poznaniu jesteśmy jedynym szpitalnym oddziałem opieki paliatywnej, mamy tylko 37 łóżek dla pacjentów. Codziennie odbieramy po kilkanaście telefonów w sprawie pilnego umieszczenia chorego na oddziale, a nie mamy dla niego miejsca. Chcemy rozszerzać naszą opiekę i zapewnić ją wszystkim potrzebującym. Możesz nam pomóc!

Obie licytacje to przede wszystkim pomoc dla Hospicjum Palium, ale także nie lada gratka dla fana klubu Lech Poznań, czyli “Kolejorza”.

Zapraszamy do licytacji koszulki meczowej i rękawic bramkarskich Jasmina Buricia – bramkarza Lecha Poznań.

Koszulka i rękawice z własnoręcznym podpisem bramkarza! A więc prawdziwy unikat!

jasmin (6)jasmin (4)

Kliknij, aby licytować:

Jasmin Burić 28 marca 2017 r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu otrzymał polskie obywatelstwo. Podczas uroczystości bramkarz wraz z Wojewodą Wielkopolskim przekazał koszulkę i rękawice bramkarskie z Ligi Europejskiej na licytacje, które maja posłużyć wsparciu projektu rozbudowy Hospicjum Palium w Poznaniu.

jasmin

Gorąco zapraszam do licytacji koszulki meczowej bramkarza Lecha Poznań – Jasmina Buricia.

Prof. dr hab. med. dr h.c. FRCP Jacek Łuczak 

Założyciel i Ordynator Hospicjum Palium w Poznaniu

 Jasmin Burić urodził się 18 lutego 1987 w Zenicy. Bośniacki piłkarz w grudniu 2008 roku został zawodnikiem „Kolejorza”. W spotkaniu 9. kolejki Ekstraklasy sezonu 2009/2010 z Arką Gdynia, Jasmin Burić zadebiutował w polskiej lidze i od tego momentu jest podstawowym bramkarzem Lecha Poznań.

Od marca 2017 roku posiada polskie obywatelstwo.