Wspaniałe 2 dni Festiwalu


### Drzwi otwarte – zaproszenie


Zapraszamy na kurs dla lekarzy z zakresu medycyny paliatywnej:

 

[Zobacz więcej oraz pobierz niezbędne dokumenty…](http://skpp.edu.pl/kurs_dla_lekarzy_z_zakresu_medycyny_paliatywnej.html)


### Wspaniałe 2 dni Festiwalu

W dniach 3-4 października 2015 r. braliśmy udział w rokowym wydarzeniu naszego Miasta, jakim jest „Luxfest”, organizowany już po raz 4 przez Roberta Friedricha i Jego Przyjaciół. Festiwal dla Dużych i Małych przyciągnął do Poznańskiej Areny całe Rodziny.

Dla nas to już drugi udział w „Luxfeście”. W ramach „Luxartu” prowadziliśmy warsztaty malowania motyli, tworzenia motyli z filcu i przygotowywaliśmy kartki z życzeniami dla Pacjentów Hospicjum. Wszystkie nasze działania cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Wolontariusze „Motylego wolontariatu” kwestowali na rzecz Hospicjum, czym wzbudzali uznanie uczestników Festiwalu.

Dziękujemy Wolontariuszom z Gimnazjum nr 1 z Lubonia, Gimnazjum nr 9 z Poznania, Gimnazjum nr 11 z Poznania, ze Szkoły Podstawowej nr 61 ze Szczepankowa, DOA nr 1 i wspaniałym Pomocnikom: Magdzie, Sarze, Marcinowi, Dominice, Emilce, Michałowi, Kacprowi, Darii, Julii i Justynie.

Pośród wielu wspaniałych koncertów i atrakcji, wydarzeniem niecodziennym była licytacja skoku spadochronowego, podarowanego wcześniej przez Pana Marka na rzecz Hospicjum.
Po emocjonującej licytacji, którą ku zaskoczeniu obecnych Robert Friedrich uatrakcyjnił dodając gitarę, uzyskaliśmy 2500 zł. Dziękujemy Zwycięzcy Panu Adrianowi i Firmie „Skycamp”, organizującej skok, za dodanie do wygranej nagrania skoku.

Dziękujemy Dobrochnie i Robertowi, i ich Przyjaciołom za zaproszenie na Festiwal i za wspaniałe 2 dni.

Kliknij na wybrane zdjęcia, aby je powiększyć