Z miłością na słodko

14 lutego wspólnie z zaprzyjaźnionymi firmami zorganizowaliśmy trzecią edycję akcję „Dla Hospicjum Palium – z miłością, na słodko”. Pracownicy Piekarni Natura oraz Piekarni Bręczewski Karolina Bukowska upiekli dla nas ponad 1400 kruchych ciasteczek w kształcie motyla. Ciastka zostały zapakowane w pudełka i zawiezione do  Przyjaciół, Pracowników z Kompanii Piwowarskiej, Pracowników Grupy OLX (w skład której wchodzą m.in. serwisy OLX, Otomoto, Otodom i Fixly) oraz do Pracowników trzeciej Firmy, której nazwę zachowamy we wdzięcznej pamięci Celem naszej akcji było inspirowanie do działania przemieniającego słowa o miłości – w czyny świadczące o niej, ze szczególną pamięcią o Pacjentach Hospicjum Palium. I udało się pysznie! A było tak, ze przy okazji przerwy kawowej, Pracownicy częstowali się ciasteczkami.
W wyniku akcji Hospicjum Palium otrzymało wsparcie ponad 5000 złotych.

Pracownicy Firmy OLX

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zorganizowania akcji, za poświęcony czas, nakład pracy i środków. Dziękujemy Pracownikom ze wszystkich Firm, którzy z otwartością, życzliwością udzielili nam materialnego wsparcia. Ale przede Dziękujemy, że możemy wspólnie budować społeczeństwo, które z czułością i delikatnością podejmuje aktywne działania dla tworzenia wspólnoty, w której wielowymiarowy szacunek i poszanowanie wzajemnej wartości motywują do wzajemnej dbałości i opieki.

Dziękujemy, że jesteście!