Zapraszamy!


Notice: Undefined variable: post in /home/hways/domains/hospicjum-palium.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 379

Notice: Trying to get property of non-object in /home/hways/domains/hospicjum-palium.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 379
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w wydarzenie „Majówka w Botaniku”.
Na tegorocznej Majówce w Botaniku była rekordowa ilość zwiedzających ok. 23000 osób, my też pobiliśmy rekord zbiórki. Zebraliśmy dla Hospicjum Palium 19 tys. zł.
To dzięki Wam, ale też dzięki Panu Kazimierzowi (pacjentowi Hospicjum Palium), który wykonał większość motyli.
Jeżeli te informacje Was uradowały i macie chęci do pomagania, to bardzo zapraszamy na miejską Majówkę w Parku Wilsona – 13 i 14 maja w godz 11:00-17:00, a następna akcja dla Hospicjum, to koncert plenerowy Aquanetu „Muzyka filmowa” na Łęgach Dębińskich 20 maja br. w godz 17:00-20:00. Oba wydarzenia to bardzo dobra energia, kwesta dla Hospicjum Palium i tysiące rozdawanych motyli!
MUZYKAF
Potrzebne więc będą bardzo motyle, jeżeli macie chęci i możliwości – to malujcie, przygotowujcie! (można z Hospicjum odebrać folię do malowania)
 
Ostatnim dużym wydarzeniem tego roku szkolnego, będzie „Koncertowy dzień dla Hospicjum” na Jarmarku Świętojańskim, na Starym Rynku, 17 czerwca w godz. 12:00-19:00.
Będzie dużo dobrej muzyki i dobry czas przed końcem roku szkolnego i wakacjami.
Gorąco zapraszamy – bez Was żadna akcja się nie powiedzie!
Szczegółowe informacje:
Basia Grochal
Koordynator wolontariuszy
tel. 509 904 644
e-mail: koordynator.wolontariuszy@skpp.edu.pl