Jarmark Świętojański 2020

18 lipca 2020 roku odbył się Dzień dla Hospicjum Palium podczas Jarmarku Świętojańskiego. Tego dnia płyta Starego Rynku w Poznaniu wypełniła się wolontariuszami Hospicjum Palium. Zorganizowany został kiermasz cudownych wytworów naszych Wolontariuszy oraz Pacjentów. Najmłodsi mogli malować motyle kredą oraz słuchać przepięknych bajek i mitów w wykonaniu niezwykłych Gości. W programie był również turniej wiedzy o motylach oraz koncerty, które zainteresowały poznaniaków spędzających sobotnie popołudnie w centrum miasta.

Tego dnia rozpoczęliśmy zbiórkę funduszy na zakup materacy przeciwodleżynowych do naszego Hospicjum. Stwórz Pacjentom poduszkę ze swojego serca! Dzięki Państwa hojności, udało się zebrać do puszki 9128 zł! Oraz 1300 zł z wpłat bezgotówkowych! A to oznacza, że mamy już 3 MATERACE! Dziękujemy!

Fot. Adam Ciereszko

Dziękujemy również wszystkim, którzy nas tego dnia wsparli.
Przede wszystkim Motylim Wolontariuszom, którzy mimo sezonu wakacyjnego przybyli licznie na Stary Rynek, aby wesprzeć działania naszego Stowarzyszenia!

Fot. Adam Ciereszko

Dziękujemy Artystom, którzy uświetnili nasz Dzień dla Hospicjum Palium.
Dziękujemy Lions Club Poznań New Design, bez których niemożliwe byłoby czytanie bajek!
Dziękujemy Piekarnia cukiernia Natura Cafe oraz Piekarnia Błaszkowiak, które zadbały o słodki poczęstunek dla naszych Wolontariuszy!
Dziękujemy Fundacja “Flow ART” oraz Targowiska Poznańskie, które co roku wspierają organizację tego wydarzenia!

Bez Waszego wsparcia to wydarzenie by się nie udało!

Zdjęcia: Niezawodny Adam Ciereszko!