Wolontariat akcyjny to bezinteresowne działanie osób, które włączają się w organizację i przeprowadzenie akcji, mających na celu działania edukacyjne, propagujące ideę opieki paliatywnej, poszerzające świadomość społeczną oraz pozyskanie wsparcia finansowego na rzecz naszego Hospicjum.

Każde wydarzenie staje się też okazją do budowania relacji oraz tworzenia wspólnoty osób, którym bliskie są te same wartości – oparte na wzajemnym szacunku oraz bezwzględnym uznaniu godności człowieka, na każdym etapie jego życia. Szczególnie leży nam na sercu dobro Pacjentów Hospicjum Palium. Bardzo staramy się poszukiwać nowych możliwości i korzystać ze wszelkich form pomocy, przy zaangażowaniu zaprzyjaźnionych osób, firm i instytucji. Dołącz do nas i podziel się swoim czasem i talentami!

Wolontariuszem akcyjnym może zostać każdy, bez względu na wiek czy wykształcenie. Wystarczy chęć pomocy i siła do działania. Dzięki temu Motyli Wolontariat stanowi międzypokoleniową wspólnotę osób angażujących się w pomaganie.

majoo32

Dowiedz się więcej: Działania Wolontariatu Akcyjnego

Jeśli na jakiejś imprezie zauważysz osoby w żółtych koszulkach z symbolem motyla to z całą pewnością są to ochotnicy z Motylego Wolontariatu.

Zapraszamy do kontaktu:

Barbara Garbacz
tel. 606 313 648 / 61 873 83 10
e-mail: motyliwolontariat@hospicjum-palium.pl