Koncert 2019

W sobotę 16 lutego 2019 r. odbył się uroczysty Koncert dla Przyjaciół i Dobrodziejów Hospicjum Palium. W tym dniu mieliśmy przyjemność gościć w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wiele wspaniałych osób, które wspierają nasze działania na rzecz pacjentów Hospicjum Palium. Tym wydarzeniem pragnęliśmy podziękować wszystkim za zaangażowanie i otwartość na nasze działania. Bez Państwa nie moglibyśmy realizować naszych celów! Dziękujemy za Waszą obecność!

Podczas tego wieczoru mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałych Tenorów TREvoci przy akompaniamencie Darek Tarczewski Ensemble. Panowie zaczarowali publiczność swoimi głosami i fantastycznym wykonaniem najpopularniejszych utworów muzyki rozrywkowej. Dziękujemy!

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy wsparli licytacje oraz prowadzącym brawurowo licytacje panu Michałowi Grudzińskiemu, naszemu Złotemu Motylowi i mecenasowi Bogdanowi Kowalskiemu. Pieniądze zebrane podczas licytacji przeznaczymy na remont łazienek w starej części Hospicjum Palium.

Podczas koncertu wręczaliśmy jak co roku Złote i Srebrne Motyle dla osób, które w wyjątkowy sposób obdarzyły Hospicjum Palium swoją dobrocią i ofiarnością. Wręczyliśmy również tytuł Przyjaciela Hospicjum Palium.

Laudacje

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

montaż: Dominik Włoka