Koncert ONLINE

Marzę, aby już nigdy więcej żaden chory nie umierał w cierpieniach i w samotności na szpitalnym korytarzu, zasłonięty izolującym go parawanem. Marzę, by morfina nie była traktowana jako środek narkotyczny, lecz jako dar Boży. Marzę, żeby hospicjum nie było uznawane za umieralnię, lecz za miejsce, gdzie osoby ciężko chore w schyłkowym okresie życia są otoczone troskliwą i wszechstronną opieką.”

prof. Jacek Łuczak “Moje Palium”

Szanowni Państwo,

Jak co roku, pragniemy Państwu serdecznie podziękować za całoroczną współpracę i wspieranie działalności naszego Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum Palium. Za nauką Profesora Jacka Łuczaka, zespół Pracowników i Wolontariuszy codziennie dokłada wszelkich starań, aby tworzyć prawdziwy Dom na czas choroby. Bez Państwa udziału, nie byłoby to możliwe.

Tegoroczny Koncert, ze względu na sytuację epidemiologiczną, przyjął inną formę. Wierzymy jednak, że przygotowany materiał pozwoli poczuć magiczną atmosferę przyjaźni, która zawsze była na Auli UAM.

Naszym działaniom przyświeca zawsze dobro Pacjenta. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą

Stwórzmy Pacjentom poduszkę ze swojego serca!

Zbieramy fundusze na zakup materacy przeciwodleżynowych. Dzięki Państwa hojności w ubiegłym roku zakupiliśmy już 18 takich materacy, brakuje jeszcze 12!

Dziękujemy!