Moje Palium

W środę 12 lutego w Starym Browarze odbyło się spotkanie autorskie poświęcone książce “Moje Palium”. “Moje Palium” to wywiad-rzeka z Profesorem Jackiem Łuczakiem na temat jego dzieciństwa, działalności i medycyny, o którą walczył. Wspomnienia, myśli i przesłanie pozostawione dla nas spisały Halina Bogusz i Martyna Tomczyk, a wydane zostało przez Wydawnictwo Poznańskie.

Fot. Adam Ciereszko

Spotkanie w Starym Browarze było okazją do rozmowy z jedną z autorek Haliną Bogusz oraz redaktorem prowadzącym- Markiem Daroszewskim na temat powstawania tej książki, współpracy z Panem Profesorem. Liczne anegdoty przytaczane przez Przyjaciół i Współpracowników Pana Profesora przypomniały nam wszystkim niezwykłą postawę Pana Profesora, jego siłę i determinację do pomocy najbardziej cierpiącym.

Fot. Adam Ciereszko

Spotkanie poprowadziła Monika Stachurska. Dzięki Michałowi Gajdzie mogliśmy wysłuchać ulubionych utworów Pana Profesora. Zdjęcia wykonał Adam Ciereszko. Bardzo Wam dziękujemy!
Współorganizatorem wydarzenia była księgarnia BOOKAREST, za co serdecznie dziękujemy. W tej księgarni również można kupić książkę “Moje Palium”.