Muzyka ze światowych przebojów filmowych

Hospicjum Palium jest jednostką organizacyjną Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu.
PTOP Oddział w Poznaniu wyłącznie wspiera działania Hospicjum Palium.
Więcej informacji na temat Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu znajdą Państwo na stronie – www.skpp.edu.pl

W sobotę firma AQUANET we współpracy z Filharmonią Poznańską zorganizowała koncert muzyki filmowej na poznańskich Łęgach Dębińskich.

Na zaproszenie organizatorów nasi wolontariusze kwestowali na rzecz Hospicjum Palium. Muzyka ze światowych przebojów filmowych towarzyszyła nam przez cały wieczór. Usłyszeliśmy m.in. utwory z “Władcy Pierścieni”, “Misji”, “Gwiezdnych wojen”. Do tego wspaniała, rodzinna atmosfera oraz przepiękny pokaz sztucznych ogni!

Łącznie zebraliśmy podczas kwesty 4601 złotych! Dziękujemy mieszkańcom Poznania oraz firmie AQUANET i Filharmonii Poznańskiej za umożliwienie uczestniczenia w tym wydarzeniu, a tym samym za wsparcie Pacjentów Hospicjum Palium oraz ich Rodzin!

Kliknij na wybrane zdjęcia, aby je powiększyć