Uroczysty Koncert

W ostatnią sobotę odbył się Koncert dla Przyjaciół i Dobrodziejów Hospicjum Palium. Koncertem pragniemy podziękować wszystkim, którzy wspierają działalność naszego Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum. Bez Was nie moglibyśmy pomagać naszym Pacjentom i ich Rodzinom. Pełna Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza napełnia nas radością, że mamy wokół siebie tylu dobrych i wspaniałych osób! To z myślą o Was każdego roku organizujemy to wielkie artystyczne spotkanie. Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie.

Fot. Adam Ciereszko


Tegoroczny Koncert poświęcony został pamięci Profesora Jacka Łuczaka. Bardzo się cieszymy, że właśnie w tym dniu odbyła się uroczysta premiera ostatniej książki Pana Profesora- “Moje Palium”. Dziękujemy Wydawnictwu Poznańskiemu za ufundowanie i wydanie tej, bardzo ważnej dla nas, książki.

Fot. Adam Ciereszko


Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli to wydarzenie. Przede wszystkim dziękujemy wspaniałym Artystom! Dzięki Wam ten wieczór był wyjątkowy! Dziękujemy firmie Orska za przygotowanie odznaczeń Złotego i Srebrnego Motyla, które co roku przyznajemy.

Dziękujemy również firmom, które przeznaczyły przedmioty na licytację, którą brawurowo poprowadził Michał Grudziński. Dziękujemy również Monice Stachurskiej, za wsparcie i poprowadzenie Koncertu. Wspaniałe zdjęcia to zasługa Adama Ciereszko, za co również serdecznie dziękujemy!


Na koniec pragniemy podziękować wszystkim Motylim Wolontariuszom zaangażowanym w organizację koncertu! Bez Was by się nie udało!