Pyrlandia 2015

Hospicjum Palium jest jednostką organizacyjną Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu.
PTOP Oddział w Poznaniu wyłącznie wspiera działania Hospicjum Palium.
Więcej informacji na temat Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu znajdą Państwo na stronie – www.skpp.edu.pl

Pyrlandia2015b

Już dziś zapraszamy Państwa na wielkie wydarzenie!

Pyrlandia 2015 Festiwal Aquanet 30 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II – Łęgi Dębińskie.

Wolontariusze “Motylego wolontariatu”, wolontariatu działającego przy Hospicjum Palium pojawią się na festiwalu z motylami – będą malować motyle oraz prowadzić stoisko w ramach projektu “Książka i motyl za wsparcie dla Hospicjum”.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

pyrlandia2015a

Pyrlandia 2015 Festiwal AQUANET

Po 3 latach przerwy wraca do Poznania największa, otwarta dla wszystkich mieszkańców impreza muzyczna. Pyrlandia, czyli święto pyry, poznańskich rodzin i rodzimych artystów startuje na nowo w niedzielę 30 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II. Tym razem w nieco innej, festiwalowej odsłonie, jako Pyrlandia 2015 Festiwal AQUANET. Będzie się działo!

W programie m.in. prezentacja działań lokalnych grup artystycznych, organizacji pozarządowych, a także scena otwarta dla młodych artystów z Poznania i okolic. Nie zabraknie oczywiście także nawiązania do tradycji wydarzenia, a więc kulinarnych prezentacji z pyrą w roli głównej, warsztatów dla dzieci i atrakcji dla seniorów. Wspólnej zabawie Poznaniaków będzie kibicować spółka AQUANET S.A. – Sponsor Główny tegorocznego święta pyry, który w tym roku obchodzi swoje 150-lecie.

Na scenie muzycznej wydarzenia wystąpią m.in. zaspół Voo Voo oraz Strachy na Lachy.

Szczegóły programu Pyrlandii 2015 na stronie: www.pyrlandia2015.pl.