Światowy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicjów

Zapraszamy Państwa na Drzwi Otwarte w Hospicjum Palium w sobotę 12 października w ramach obchodów Światowego Dnia Opieki Paliatywnej i Hospicjów. To szczególny dzień, kiedy chcemy szerzej zaznaczyć wagę opieki paliatywnej i w widoczny sposób pokazać pacjentom Hospicjum Palium oraz ich rodzinom, jak bardzo nam na nich zależy.  Pragniemy pokazać, że Hospicjum to też życie.

Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 11.00. W dalszej części będziemy mogli wysłuchać występów artystów (Michał Zator, Basia Szelągiewicz) oraz koncertu sopranistki Marty Wryk. Otworzymy wystawę fotograficzną Pana Jacka Gulczyńskiego pt. “Mistycyzm”. Poświęcona zostanie również Kapliczka Matki Bożej Niepokalanej w Ogrodzie przy Hospicjum Palium. Na koniec zapraszamy na słodki poczęstunek.

Natomiast wieczorem zapraszamy do Klubu Dragon przy ul. Zamkowej w Poznaniu na koncert zespołu Yat-Kha- Legendarny ethno-rockowy zespół z Republiki Tuwy! Wstęp wolny!