Wieczór z muzyką filmową

W sobotę 23 czerwca 2019 roku odbyła się 4 edycja Koncertu Muzyki Filmowej organizowanego przez firmę Aquanet SA. Mieliśmy przyjemność kolejny raz uczestniczyć w tym koncercie i kwestować na rzecz Hospicjum Palium.

Tego dnia mieszkańcy Poznania, tłumnie zebrani na Łęgach Dębińskich, usłyszeli przeboje z takich filmów jak: “Misja”, “Harry Potter”, “Król Lew”, “Mission Imposibble” czy serial “Gra o tron”. Wszystkie utwory wykonała orkiestra Filharmonii Poznańskiej. Było to przepiękne muzyczne doświadczenie. Koncert zakończył się widowiskowym pokazem sztucznych ogni, który zachwycił nas wszystkich.

Motyli Wolontariusze przed i w trakcie koncertu zbierali pieniądze na remont łazienek w starej części Hospicjum Palium. Razem z nami tego dnia kwestowali Pan Paweł Chudziński- Prezes Aquanet SA, Pan Grzegorz Ganowicz- Przewodniczący Rady Miasta Poznania oraz Pani Dominika Król- Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Poznania za co serdecznie dziękujemy!

Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w tak wspaniałych, kulturalnych wydarzeniach w Poznaniu. Dziękujemy firmie Aquanet SA za zaproszenie. Dziękujemy również Filharmonii Poznańskiej za możliwość przeniesienia się na ten wieczór do świata muzyki i filmu.

Zebrana kwota podczas koncertu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania- zebraliśmy ponad 19 600 zł! Poznaniacy po raz kolejny okazali ogromne serce i otwartość na drugiego człowieka. Niemal każdy uczestnik koncertu opuszczał Łęgi Dębińskie z naszym Motylem. DZIĘKUJEMY za każde wsparcie, które od Państwa otrzymaliśmy!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego koncertu: