Zamkowe Bajkowisko


Notice: Undefined variable: post in /home/hways/domains/hospicjum-palium.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 379

Notice: Trying to get property of non-object in /home/hways/domains/hospicjum-palium.pl/public_html/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 379

Z wypiekami na twarzy, 16 maja przeżywaliśmy V edycję Bajkowiska, które organizowane rok po roku w Centrum Kultury Zamek, przez Lions Club Poznań New Design dostarczyło znowu niezwykłych emocji.

Znane i nieznane bajki, w niezwykłej konwencji, a czasem i zaskakującym przebiegu akcji czytali nam znani aktorzy: Aleksander Machalica, Michał Grudziński, Agnieszka Różańska, Marek Cyris, Ewa Rurarz. Na scenie pojawiła się również pani Agnieszka Duczmal (dyrygent) oraz dziennikarze: Agata Wolna i Tomek Wolny oraz pisarz Michał Larek.

Kameralny skład Poznańskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyr. Łukasza Łodygowskiego uświetnił wieczór i zaskakiwał spontaniczną interpretacją emocji podczas czytania bajek.

Furorę zrobiło przedstawienie „Małego Księcia” wieńczące wieczór, w wykonaniu Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego „I-Skrzydła”. Artyści przedstawili doskonałą interpretację kwintesencji przyjaźni. Widownia zareagowała entuzjastycznie i podziękowała za przedstawienie owacją na stojąco.

Najlepszą recenzją Bajkowiska są słowa dzieci „Mamo! Ja chcę tu jeszcze zostać!”.

Dziękujemy za wpłaty darczyńców i sponsorów, które stanowią wymierną pomoc dla Hospicjum. Cały dochód z wejściówek zostanie również przekazany na rzecz Hospicjum Palium.

Dziękujemy Organizatorom, Sponsorom i wszystkim, którzy wsparli nasze Hospicjum poprzez zakup wejściówek. I nie możemy się już doczekać następnego Bajkowiska!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: