Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu organizuje kolejną edycję szkolenia dla wolontariuszy medycznych w Hospicjum Palium.

Osoby chcące zostać pomocniczym wolontariuszem medycznym zapraszamy 12 września o godzinie 17:00 do Hospicjum Palium, na osiedlu Rusa 55.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: motyliwolontariat@hospicjum-palium.pl

Poniżej przedstawiamy program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza i przyniesienie go na pierwsze zajęcia.

Pozostałe informacje organizacyjne zostaną przekazane podczas zajęć.

Dlaczego warto?

Bo paradoksalnie – kiedy przestajesz myśleć o sobie, dzieląc się sobą, swoim czasem i talentami z innymi – doświadczasz wielkiej radości – wszak POMAGANIE DODAJE SKRZYDEŁ

I wbrew klasycznej matematyce – poprzez dzielenie – DOBRO i RADOŚĆ mnożą się i udzielają!