Dzień dla Hospicjum Palium

W sobotę 19 czerwca na poznańskim Starym Rynku w ramach Jarmarku Świętojańskiego odbył się Dzień dla Hospicjum Palium. Ze względu na ograniczenia pandemiczne, nie przebiegał on w tradycyjnej i znanej dla nas już formie.

Upalne temperatury nie zniechęciły naszych Motylich Wolontariuszy, którzy licznie przybyli, aby w żółtych koszulkach kwestować na rzecz Hospicjum Palium i rozszerzać ideę opieki paliatywnej. Tego dnia prowadziliśmy również stoisko z niezwykłymi upominkami przygotowanymi przez Pacjentów, Wolontariuszy i Przyjaciół Hospicjum Palium. Dzięki Państwa hojności udało się zebrać ponad 6 200 złotych, które zostaną przeznaczone na zakup materacy przeciwodleżynowych! Dziękujemy!

Szczególne podziękowania kierujemy do Zespołu Szkół w Krośnie, który przygotował muzyczno – taneczną niespodziankę, która zgromadziła na płycie Starego Rynku wielu poznaniaków!

Serdeczne dziękujemy również Targowiskom Poznańskim i Muzeum Archeologicznemu, którzy wsparli naszą inicjatywę udostępniając nam odpowiednią przestrzeń. Bez nich organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa!