Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej w Poznaniu

O nas

Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej w Poznaniu jest organizacją posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Od momentu powstania jego celem było promowanie filozofii opieki paliatywnej.
Towarzystwo powstało z inicjatywy prof. dr hab. n. med. Jacka Łuczaka, dzięki któremu rozwija się i nieprzerwanie prowadzi swoją działalność.

o nas

Aktualnie głównym wyzwaniem Towarzystwa jest rozbudowa Hospicjum Palium w Poznaniu. Dotychczasowa baza łóżkowa Hospicjum jest daleko niewystarczająca. Kolejka osób oczekujących na przyjęcie do Hospicjum ciągle się wydłuża. Wielu chorych nadal cierpi z powodu braku możliwości otrzymania fachowej opieki i leczenia.
Możesz nam w tym pomóc!

Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

vinci2

Pierniczki

A to ciąg dalszy pieczenia pierniczków, tym razem w szkole Da Vinci. Pierniczki będziemy rozdawać 17 grudnia na “Poznańskim Betlejem”.  Zapraszamy do wsparcia Hospicjum Palium!

pierniczki-2

Piernikowe motyle

Społeczna czwórka dołożyła motylich skrzydeł!   W Akcję Piernikowe Motyle dla Hospicjum Palium włączyła się Społeczna Czwórka – SSP numer 4 w Poznaniu. Rodzice, uczniowie i nauczyciele bardzo prężnie zaangażowali …

pierniczki

Zaczynamy!

Rozpoczynamy wielkie pieczenie pierników dla Hospicjum! Nasze wypieki będziemy rozdawać 17 grudnia na “Poznańskim Betlejem”. Cały dzień będziemy koncertować i wspierać Hospicjum Palium. Macie już gotowe pierniki? Gimnazjum nr 2 w …