Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu

O nas

Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu jest organizacją posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Od momentu powstania jego celem było promowanie filozofii opieki paliatywnej.
Towarzystwo powstało z inicjatywy prof. dr hab. n. med. Jacka Łuczaka, dzięki któremu rozwija się i nieprzerwanie prowadzi swoją działalność.

o nas

Aktualnie głównym wyzwaniem Towarzystwa jest rozbudowa Hospicjum Palium w Poznaniu. Dotychczasowa baza łóżkowa Hospicjum jest daleko niewystarczająca. Kolejka osób oczekujących na przyjęcie do Hospicjum ciągle się wydłuża. Wielu chorych nadal cierpi z powodu braku możliwości otrzymania fachowej opieki i leczenia.
Możesz nam w tym pomóc!

Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

DSCN0503

Piękne chwile

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu, jaki 8 maja 2017 r. wykonali w Hospicjum Palium uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogorzeli. Przyjechali z miejscowości oddalonej o ok. 80 …

ogrod (1)

Kolorowo

Nasze Hospicjum nabrało barw! Dziękujemy za pięknie ręcznie wykonane dekoracje. Zobaczcie sami!

MUZYKAF

Zapraszamy!

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w wydarzenie “Majówka w Botaniku”. Na tegorocznej Majówce w Botaniku była rekordowa ilość zwiedzających ok. 23000 osób, my też pobiliśmy rekord zbiórki. Zebraliśmy dla …