Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu

O nas

Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu jest organizacją posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Od momentu powstania jego celem było promowanie filozofii opieki paliatywnej.
Towarzystwo powstało z inicjatywy prof. dr hab. n. med. Jacka Łuczaka, dzięki któremu rozwija się i nieprzerwanie prowadzi swoją działalność.

o nas

Aktualnie głównym wyzwaniem Towarzystwa jest rozbudowa Hospicjum Palium w Poznaniu. Dotychczasowa baza łóżkowa Hospicjum jest daleko niewystarczająca. Kolejka osób oczekujących na przyjęcie do Hospicjum ciągle się wydłuża. Wielu chorych nadal cierpi z powodu braku możliwości otrzymania fachowej opieki i leczenia.
Możesz nam w tym pomóc!

Bądź z nami na bieżąco

Aktualności

dzienmoty (33)

Urząd Wojewódzki

Dzień Motyla 2017 – Dzień Wrażliwości w Pierwszy Dzień Wiosny w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Warsztaty malowania i tworzenia motyli cieszyły się wielką popularnością. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i …

strzeszynk

Przedszkolaki

W Dniu Motyla wzięło udział bardzo wielu wolontariuszy, a wśród nich te małe Szkraby z przedszkola ze Strzeszyna. Dziękujemy za motylową radość!

motyle1

Urząd Marszałkowski

Dwustu wolontariuszy z Hospicjum Palium wzięło udział w warsztatach malowania i tworzenia motyli w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. „Kibicuję i wspieram tę akcję. Być przyjacielem Hospicjum to zaszczyt”- powiedział w …