V Bieg Motyli

W sobotę 8 października, w Międzynarodowy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicjów, nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbyła się V edycja Biegu Motyli. Tegoroczne wydarzenie miało rekordową frekwencję – na STARCIE pojawiło się aż 1000 uczestników! We wspaniałej radosnej i rodzinnej atmosferze wspólnie pobiegliśmy dla Pacjentów Hospicjum Palium. Dziękujemy za Waszą obecność, uśmiech i dużo dobrych słów! Dziękujemy również za Waszą hojność – podczas tego wydarzenia udało się zebrać prawie 50 000 złotych! Te środki w całości zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu do fizjoterapii Pacjentów borykających się z obrzękiem limfatycznym.

Tradycją jest również to, że w organizację Biegu Motyli zaangażowana jest jedna z poznańskich szkół. W tym roku do pomocy włączyli się wspaniali licealiści z Liceum Da Vinci. Zarażali nas swoją pozytywną energią oraz nowymi pomysłami. To dzięki ich determinacji V Bieg Motyli stał się ogromnym sukcesem.

Organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia wielu firm, instytucji czy osób prywatnych.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Poznania Panu Jacku Jaśkowiakowi, Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego Panu Marku Woźniakowi oraz Przewodniczącemu Rady Miasta Poznania Panu Grzegorzowi Ganowiczowi za objęcie tego wydarzenia swoim patronatem.

Dziękujemy Wydziałowi Sportu oraz Poznańskim Ośrodkom Sportu i Rekreacji za wsparcie finansowe i organizacyjne podczas Biegu.

Dziękujemy Panu Prezydentowi Bartoszowi Gussowi za obecność i otwarcie tego wydarzenia.

Dziękujemy Panu Leszkowi Łukomskiemu, zespołowi Banana Boyz za oprawę konferansjerską oraz muzyczną.

Dziękujemy Panu Janowi Dudek za realizację filmu z tego wydarzenia.

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ

W tym roku wspierali nas: