Bajki z Afryki

Hospicjum Palium jest jednostką organizacyjną Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu.
PTOP Oddział w Poznaniu wyłącznie wspiera działania Hospicjum Palium.
Więcej informacji na temat Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu znajdą Państwo na stronie – www.skpp.edu.pl

Czy to możliwe, aby jednocześnie spotkać popularne osoby znane z telewizji, teatrów i sportu, czytać bajki oraz pomagać potrzebującym?
To właśnie „Bajkowisko” – spektakl dla wszystkich od 2 do 102 lat!

Bawimy się wspólnie – dzieci, ich rodzice i opiekunowie, sprawni bardziej i mniej, sławni i zwyczajni.
Nie zapominamy jednak o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Trzeci już raz zbieramy fundusze na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu.
Uczyń darowiznę, która będzie rzeczywistym wkładem zaproszonych gości i widzów „Bajkowiska” w pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują. Wspólnym wkładem w tworzenie dobra!
Czary, magia i odrobina egzotyki.
Zapraszamy na bajki z Afryki!

21 marca 2016 r., godz. 18.00
Sala Wielka Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82

Karty wstępu:
www.tixer.pl

Organizator „Bajkowiska”:
Lions Club Poznań New Design‎

Patronat medialny sprawuje „Nasz Głos Poznański”.
Aby przeczytać więcej informacji “KLIKNIJ TUTAJ”:http://naszglospoznanski.pl/bajkowisko-dla-hospicjum-palium-w-poznaniu/


h3. Twój 1% to dla nas bardzo dużo!

Planujemy utworzenie nowego 23-łóżkowego oddziału medycyny paliatywnej z laboratoriami i stworzenie oddziału geriatrycznego. W ponad półmilionowym Poznaniu, jesteśmy jedynym oddziałem opieki paliatywnej z 37 łóżkami dla ciężko chorych i umierających pacjentów. Codziennie odbieramy po kilkanaście telefonów o potrzebie umieszczenia chorego na oddziale, a nie mamy dla niego łóżka.

Dla pana prof. Jacka Łuczaka – lekarza i twórcy opieki paliatywnej w Poznaniu – jest to autentyczny ból. Czas umierania jest częścią życia i wymaga pełnego miłości pochylenia się nad człowiekiem, jest momentem wielkiej odpowiedzialności w opiece i leczeniu ciężko chorego pacjenta oraz wspieraniu osób bliskich.
Twórzmy razem miejsce, które będzie śladem naszego Miłosierdzia.

Wesprzyj i Ty Hospicjum Palium: